Loading...

Apie santechnikos darbus

Šildymo sistemų montavimas

Šildymo sistemų montavimas yra atsakingas sprendimas ir, kas svarbiausia – ilgalaikis. Šiuo metu rinkoje egzistuoja keletas populiariausių sprendimų šildymo sistemų grupėje – šildymas kietuoju kuru, šildymas skystuoju kuru, elektriniai radiatoriai, šilumos siurbliai, dujiniai katilai ir kita.

Šildymo sistemos pasirinkimas dažnai priklauso nuo namo tipo, investicijų dydžio, o kartais net ir vietos, kurioje namas bus statomas (pvz. šalia gali nebūti dujų tiekimo linijos).

Kaip pasirinkti ir kaip geriausiai įrengti pasirinką šildymo sistemą gali patarti tik patyrę specialistai, pardavėjai. Visada rekomenduojame kreiptis tik pas šios srities žinovą, siekiant išvengti bereikalingų išlaidų ir klaidų montavimo etapuose.

Šildymo sistemų montavimas Vilniuje

Susisiekite su santechniku profesionalu jau dabar

Santechnikos sistemų remontas

Santechnikos sistemų remontas – žinių, specialių įrankių ir patirties reikalaujantis darbas. Šildymo prietaisai, vandentiekio vamzdynai – pagrindiniai santechnikos sistemos elementai.

Santechnikos sistemų remontas Vilniuje

Ieškote specialisto? Mūsų santechnikas į namus visada Jums padės!

Visų santechnikos prietaisų remontas

Visada yra įmanoma tam tikrus darbus, susijusius su santechnikos remontu, atlikti savarankiškai, tačiau ar tai bus ilgam?

Santechnikos prietaisai yra labai įvairūs: vandens šildytuvai, paprasti ir kombinuoti, šildymo radiatoriai, kriauklės, klozetai, dušo kabinos ir taip toliau. Kiekvienas iš šių prietaisų reikalauja atskirų žinių ir žinoma, įrankių remontui.

Visada patariame susisiekti su šios srities specialistais, patyrusiais santechnikais.

Vanduo šaldytuve

Dažniausia šios problemos priežastis – užsikimšusi drenažo anga. Drenažo anga yra linkusi dažniau užsikimšti dėl automatinio atitirpinimo funkcijos, kuri yra paplitusi visuose naujo tipo šaldytuvuose. Kartu su vandeniu nutekantys nešvarumai užkemša nedidelį kanalą, todėl vanduo pradeda kauptis po visą šaldytuvo plotą, pavyzdžiui po apatiniais stalčiais.

Kas, jei vanduo nenuteka į drenažo angą?

Jei jau žinai, kas yra šios problemos priežastis – verta jos atsikratyti. Šiam tikslui reikėtų išvalyti drenažo kanalą. Jį visada rasite šaldytuvo viduje, dažniausiai galinės sienelės apačioje.

Po to šią angą bandykite išvalyti paprastu plonu paguliuku, arba ilga plona viela, porą kartų atlikę judesius aukštyn – žemyn. Problema turėtų būti išspręsta. Kad išvengti tokių situacijų ateityje, verta tokią procedūrą atlikti kartą į 2 – 3 mėnesius.

Ieškote specialisto? Mūsų santechnikas į namus visada Jums padės!

Užsikimšusios kanalizacijos, kriauklės, vonios valymas

Dauguma iš mūsų savo gyvenime susidūrė su kanalizacijos vamzdžių valymu. Pagrindinė priežastis, kodėl užsikemša kanalizacijos vamzdžiai – buitinių „šiukšlių“ kaupimasis: plaukų, muilo, riebalų ir pan. Egzistuoja paprasti būdai kanalizacijos vamzdžių valymui, naudojant įprastus įrankius ir medžiagas. Kanalizacijos valymą galima atlikti ir savarankiškai, be santechniko pagalbos.

Kaip teisingai valyti užsikimšusią kanalizaciją

Populiariausi būdai:

1) Verdantis vanduo supilamas į kanalizacijos vamzdžius;
2) Santechninės pompos panaudojimas
3) Sodo ir acto mišinio panaudojimas
4) Cheminių priemonių – valiklių naudojimas
5) Santechninio valymo troso panaudojimas

Dažniausiai aprašyti būdai padeda atkimšti kanalizacijos vamzdžius, su sąlyga, jeigu vamzdžiuose nėra daug butinių „šiukšlių“. Tačiau, jei ilgainiui negalite pašalinti šios problemos, kreipkitės pagalbos pas profesionalų santechniką. Santechnikai naudoją specialią galingą įrangą, galinčią dideliu spaudimu praplauti vamzdžius ir pašalinti net ir didžiausius užsikimšimus. Maža to, patyrę santechnikai žino, kokį būdą ir kaip pritaikyti skirtingose situacijose.

Unitazo demontavimas, keitimas

Pakalbėkime apie tai, kaip teisingai demontuoti senąjį unitazą prieš montuojant naują.

Kaip demontuoti, pakeisti unitazą

Pirmiausiai reikėtų nustatyti, kaip jis yra pritvirtintas. Jeigu senas unitazas yra pritvirtintas prie plytelių viršaus, tai problemų su demontavimu kilti neturėtų. Tokiu atveju darbų eiga paprasta: išsukame tvirtinančius varžtus, po to prapjauname laikančius klijus arba hermetiką apatinėje unitazo dalyje.

Kartais pasitaiko ir nestandartinių unitazo montavimo būdų, pavyzdžiui kai unitazo apatinė dalis yra įleista žemiau grindų lygio ir užbetonuota. Tokiu atveju be specialių įrankių neapsieisime: plaktuko ir perforatoriaus.

Unitazo demontavimas, keitimas

Kitas etapas – nustatyti, kaip unitazas yra sujungtas su kanalizacija. Jeigu unitazas sujungtas gofruotu vamzdžiu, vadinasi, Jums pasisekė. Jeigu unitazas yra sujungtas tokiu būdu, turite visas galimybes išsaugoti seną unitazą.
Unitazo demontavimas nebus sudėtingas ir tuo atveju, jei jis su kanalizacija yra sujungtas įprastu plastiko (PVC) vamzdžiu. Sudėtingiausia demontuoti unitazą, jei jis yra pajungtas prie ketaus kanalizacijos vamzdžio.

Pastaruoju atveju nebus lengva, ypatingai, jeigu pats sujungimo vamzdis yra po betono sluoksniu. Pirmiausiai turime nuimti unitazo bakelį, tada išsiurbti vandens likučius iš unitazo sifono. Plaktuko pagaba turime pradėti demontuoti unitazo apatinę – galinę dalį.

Demontavus unitazą, kitas etapas – nuleidimo kanalizacijos vamzdžio išvalymas. Šiuo atveju įsitikinkite, kad į vamzdžio vidų nepatektų stambių šiukšlių, nes galėsite užkimšti kanalizaciją. Užsikimšusios kanalizacijos valymas gali būti dar sudėtingesnis negu pačio unitazo demontavimas. Valant priekinę nuleidimo vamzdži dalį, galima giliau įdėti šluostę, kuri neleis patekti šiuklėms giliau.

Žinoma, visus šiuos darbus galite patikėti mūsų įmonės santechnikams profesionalams arba pasikonsultuoti.