Loading...

Buitinės technikos pajungimas

Gartraukio pajungimas. Viryklės pajungimas. Indaplovės pajungimas. Plautuvės ir maišytuvo pajungimas. Atliekų smulkintuvo montavimas ir pajungimas. Skalbimo mašinos pajungimas.

Skalbimo mašinos pajungimas – mūsų meistrų patarimai
Tam, kad pajungti skalbimo mašiną, pirmiausia reikia pasirūpinti atitinkamu maitinimo šaltiniu, jeigu jo nėra. Rekomenduojame skalbimo mašiną pajungti prie atskiro elektros kabelio su atitinkamais parametrais, su atskiru automatu. Į mūsų darbų sąrašą taip pat įeina įžeminimas, todėl jūsų skalbimo mašina bus saugi.

Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų įmonės santechnikai darbus atlieka atsakingai ir profesionaliai, todėl vieni iš nedaugelio galime užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę.

Išrašome sąskaitas-faktūras, o visiems atliktiems darbams suteikiame garantiją – vienas mūsų išskirtinių bruožų, ko negali pasiūlyti daugelis mūsų konkurentų!

Norėdami gauti pasiūlymą arba užklausti apie Jus dominančius vidaus santechnikos darbus, galite užpildyti šiame puslapyje matomą kontaktų formą. Pažadame susisiekti greitai ir atsakyti į visus Jus dominančius klausimus.

Jus taip pat gali sudominti:

Buitinės technikos montavimas, keitimas, pajungimas Vilniuje
[]
1 Step 1

Klauskite santechniko

Vardasyour full name
Telefonasyour full name
Žinutėmore details
0 / 100
Previous
Next